Dzień dziecka w Obserwatorium

 

To już tuż, tuż... Wszystkie dzieci odliczają dni i godziny do najważniejszego święta w ich życiu.

 

Choć w tym roku ten wyjątkowy dzień przypada w sobotę, to my chcieliśmy go przedłużyć aż do niedzieli 2-go czerwca. Właśnie w tym dniu zapraszamy wszystkie dzieci do Obserwatorium, gdzie zorganizujemy dla nich specjalne zajęcia. W tym roku, w przystępny i atrakcyjny dla Nich sposób chcieliśmy przedstawić im nasze najbliższe otoczenie - Układ Słoneczny.

W trakcie zajęć dzieci dowiedzą się jak zbudowany jest nasz Układ Planetarny, jak wyglądają poszczególne planety, a także będą mogli wykonać pracę plastyczną, na której przedstawią własną wizję Słonecznej Rodziny. Wykonane prace będą mogły zabrać do domu, a jeśli będą miały chęć podzielić się pracami z innymi osobami, to z chęcią opublikujemy je anonimowo na naszej stronie. 

Zajęcia dla dzieci potrwają około 30-40 minut, a adresowane są dla maluszków w wieku 4-6 lat, oraz dla prawie dorosłej młodzieży w wieku od 6-10 lat.

Zajęcia odbywać się będą co godzinę, zaczynając od 11:00 aż do 15:00 (o godzinie 15:00 odbędą się ostatnie zajęcia). Pogoda nie jest dla nas istotna, liczymy na to, że to właśnie dzieci przyniosą dużo słońca do Obserwatorium. Udział dzieci w zajęciach jest bezpłatny. 

Współorganizatorem zajęć jest firma PhiscoLab (phiscolab.pl), oraz nasz stały gość - Pani Beata Lesińska. Za pomoc w organizacji serdecznie dziękujemy! 

 

 

Regulamin Dnia Dziecka

Ochrona danych osobowych.

  • Dane osobowe osób zarejestrowanych są chronione zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  • Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Węglówce, Węglówka 203, 32-412 Wiśniowa.
  • Dane osobowe osób zarejestrowanych są przetwarzane w celach rezerwacji miejsca dzieci na zajęciach.
  • Administrator gwarantuje osobom zarejestrowanym prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich edycji i usunięcia. Wszystkie żądania usunięcia i edycji danych osobowych powinny zostać wysłane na adres poczty elektronicznej Organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapytania dotyczące wglądu do podanych danych osobowych prosimy kierować do IOD na adres podany poniżej.
  • Usunięcie, edycja danych osobowych nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, nie później jednak niż 72 godziny od nastąpienia takiej sytuacji.
  • Administrator informuje, iż dane osobowe osób zarejestrowanych nie będą publicznie dostępne.
  • Podane dane osobowe osób zarejestrowanych nie będą udostępniane podmiotom trzecim, a także zostaną całkowicie usunięte w najkrótszym możliwym terminie po zakończeniu pokazów, nie później jednak niż trzy dni robocze licząc od daty imprezy.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia rezerwacji miejsca w zajęciach.
  • Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane automatycznie w celu profilowania.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych osobowych możliwy jest w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..